Home » Alle originele direct mail » Vogelhuisje

Vogelhuisje als directmailing, leuk en opvallend

Bent u op zoek naar een nuttige direct mailing met een hoge attentiewaarde? Dan is het Vogelhuisje iets voor u! De vogelhuisjes wekken gegarandeerd een leuke reactie op bij de ontvanger. Wanneer de full colour bedrukte envelop wordt geopend, trekt de ontvanger het gepersonaliseerde Vogelhuisje uit de envelop die geheel naar uw wens is ontworpen. Deze groene, unieke boodschap, zet uw bedrijf op de kaart als Maatschappelijk Verantwoorde Onderneming!

Heeft u interesse in het Vogelhuisje? Vraag dan gratis een sample aan van deze unieke direct mail.

Direct Mailing Sample Box
Locomail Mailing Offerte

Vogelhuisje

Case Direct Mailing Vogelhuisje

Het Vogelhuisje is een uniek product met een hoge attentiewaarde.  Het kan makkelijk en zonder lijm in elkaar worden gezet en helemaal in uw eigen ontwerp!

Full colour envelop

Case Direct Mailing Vogelhuisje Envelop

Het Vogelhuisje wordt verpakt in een full colour bedrukte envelop in eigen ontwerp.

Inlegkaart

Case Direct Mailing Vogelhuisje Inlegkaart

Bij het Vogelhuisje wordt een inlegkaart bedrukt waar u extra informatie op kwijt kunt. Als u ervoor kiest om de mailing te adresseren, worden de NAW gegevens op de kaart gedrukt.

Adressering

Direct Mailing Adres

Wij kunnen uw opvallende mailing adresseren. Tegen een meerprijs laten wij de NAW gegevens op de envelop drukken. Wij laten aan u de keuze of u de mailing zelf of via LocoMail wilt versturen.

Portotarief

Direct Mailing PostNL

Indien gewenst, kunnen wij uw opvallende mailing verzenden. Afhankelijk van het product, oplage, en de doorlooptijd kunnen wij kijken welke verzenddienst het beste bij u past.

Het is mogelijk om een eigen ontwerp te leveren voor het Vogelhuisje aan te leveren Per mail kunt u de opmaakbestanden en werkinstructie aanvragen. Het Vogelhuisje is een concept, waarbij u ook een full colour envelop en dubbelzijdig bedrukte inlegkaart mag laten bedrukken.
Het product is waterbestendig en kunt u buiten ophangen.
Het Vogelhuisje wordt in de envelop alles twee aparte onderdelen verpakt. Deze moet je omvouwen en als laatste het dakje er op bevestigen.
Het Vogelhuisje weegt tussen de 50-100 gram.

Voorbeelden succesvolle Specials Direct Mails

Van idee tot brievenbus: het proces achter een direct mail!
Blog Laatst toegevoegd

Van idee tot brievenbus: het proces achter een direct mail!

Van idee tot brievenbus: het proces achter een direct mail. Een opvallende direct mail valt niet zomaar op de mat....
Lees verder
Zó brengt PCI Cloud hun boodschap tot leven.
Blog Case Laatst toegevoegd

Zó brengt PCI Cloud hun boodschap tot leven.

Zó brengt PCI Cloud hun boodschap tot leven. Hoe breng je een technisch product op een creatieve manier onder de...
Lees verder
Een huisje vol waardering: DomusCura verrast met Pop-up Huisje
Blog Laatst toegevoegd

Een huisje vol waardering: DomusCura verrast met Pop-up Huisje

Een huisje vol waardering: DomusCura verrast met Pop-up Huisje Hoe laat je als organisatie zien dat je opvalt én om...
Lees verder
Pieterpik bundelt eigen merken en kiest voor een ChangeCard!
Blog Case Laatst toegevoegd

Pieterpik bundelt eigen merken en kiest voor een ChangeCard!

Pieterpik bundelt eigen merken en kiest voor een ChangeCard! De bedrijven Tuinplus, Promo Seeds en Pieterpikzonen waren al langere tijd...
Lees verder
1 2 3 ... 73
nl_NLNL